גירושין

תחילת דרכו של הליך הגירושין יכולה להיות מבלבלת ובלתי ברורה. מדובר בהליך מורכב, אשר מי שעומד בפתחו נתקל בשאלות רבות – האם לפנות לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה? האם לנהל מו"מ להסכם או לרוץ ולהגיש תביעות? מה סכום המזונות שאשלם או אקבל? איך תיקבע המשמורת? כיצד יחולק הרכוש המשותף?

בשלב זה, ניתן להגיע למשרדנו לפגישת ייעוץ ולקבל מידע מלא בכל הנוגע לתהליך הגירושין ותשובות לכלל השאלות שעולות, במטרה לסייע ללקוח ולהתאים לו את האסטרטגיה הנכונה והיעילה ביותר עבורו, המותאמת לסיפור האישי שלו. במשרדנו תקבלו את כלל המידע לו אתם זקוקים על מנת להגיע לפתרון הוגן, יעיל וצודק.

האסטרטגיה להליך הגירושין נבנית לכל לקוח ולקוח בהתאם לנסיבותיו האישיות ובכללן, היקף הרכוש של בני הזוג, גיל הילדים, הכנסת הצדדים וכד'. בשל מורכבות הליכי הגירושין ובשל הצורך להיות עקבי בהליכים, רצוי לתכנן מראש את הגישה ואת העמדה בכל הנוגע לתהליך.

במשרדנו ניתן דגש רב על ניהול ממוקד, קצר ויעיל של הליכי גירושין, מתוך מטרה להימנע ממאבקים ממושכים בבתי המשפט ובבתי הדין ועל מנת לאפשר לכל הצדדים המעורבים להמשיך הלאה לפרק חדש בחייהם.

ליווי הלקוחות במשרדנו הינו אישי ומתבצע יד ביד לאורך התהליך כולו – מתחילתו ועד לקבלת התוצאה המבוקשת בסופו, בשותפות משפטית וייצוגית מלאה.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ התקשרו למספר 09-9518222.