על המשרד

סיון אלה-לוי, עו"ד ומגשרת,

הקימה את משרדה מתוך מטרה כי יהווה קורת גג אחת וכוללת המתמקצעת בתחום דיני המשפחה והירושה ובכלל הסוגיות המשפטיות הנובעות ממנו.

 

משרדנו עוסק בתחומי המשפחה והירושה, כמו גם הגישור המשפחתי ומתוקף כך בעל מומחיות אבסולוטית בתחומים אלו, המאפשרת לנו ליתן ללקוח את השירות המקצועי, היסודי והמעמיק ביותר.

משרדנו עוסק במגוון הסוגיות המשפטיות בתחום דיני המשפחה והירושה, כגון גירושין (מזונות ילדים, מזונות אישה, משמורת, חלוקת רכוש, כתובה, נישואים אזרחיים, ידועים בציבור ועוד), גישור גירושין, צוואות (עריכת צוואות, התנגדויות לצוואות), ירושות (ניהול עזבונות), אפוטרופסות, אימוץ, זוגות חד מיניים ועוד.

כמו כן, למשרדנו מחלקה לגישור משפחתי בניהולה של עורכת הדין סיון אלה-לוי, שהנה מגשרת משפחה מוסמכת וסייעה לזוגות רבים לסיים את המחלוקת ביניהם באופן מושכל באמצעות הליך גישור קצר, יעיל וממוקד מטרה, שהינו הטוב והנכון ביותר עבורם. הליכי הגישור המתקיימים במשרדנו הינם הליכי גישור קצרים וממוקדים ולכן גם עלויותיהם משתלמות ביותר.

עו"ד סיון אלה-לוי, הנה בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות וכן, תואר שני במשפטים, צברה את ניסיונה העשיר במשרדים המובילים בארץ בתחום דיני המשפחה, מנהלת פורומים שונים ברחבי הרשת בהם עונה על שאלות גולשים בתחומי דיני משפחה מגוונים וכותבת מאמרים רבים בתחום הזוכים לפרסום נרחב ברחבי הרשת.

משרדנו מטפל בלקוחותיו באופן אישי, ביסודיות ובמקצועיות ומתוך ההבנה כי תחום דיני המשפחה הינו תחום משפטי רגיש,  כאשר כל לקוח מגיע אליו עם סיפורו האישי והייחודי, המצריך מיומנות רבה בהתאמת אסטרטגיה מנצחת לכל לקוח ולקוח באופן מדויק, תוך לקיחה בחשבון של כלל הפרמטרים המיוחדים לו ומשמעויות והשלכות ההליך השיפוטי כלפי כל המעורבים.

למשרדנו הצלחות רבות בפתרון תיקים מורכבים וסבוכים ביותר, הנחשבים לעתים כ"אבודים", לאחר שעברו לטיפולנו ממשרדים אחרים ש"הרימו ידיים" בנוגע להם.

כל לקוח במשרדנו מקבל טיפול מקיף ומקצועי, במהלכו אנו מלווים יד ביד מתחילתו של ההליך ועד לסיומו לשביעות רצונו המלאה, באופן הנכון ביותר עבורו.