גישור גירושין

גישור לגירושין:

גישור לקראת גירושין הינו הליך חלופי להתדיינות משפטית, באמצעותו הצדדים מסדירים את ענייני הגירושין בניהם בעזרת מגשר מוסמך. בסיומו של הליך הגישור, יגיעו הצדדים לכדי הסכם גירושין מוסכם, אשר יעגן בו את כלל ההסכמות שגיבשו הצדדים בכל הנוגע לפירודם. לאחר שיחתמו הצדדים על הסכם הגירושין, יאושר ההסכם בבית המשפט או בבית הדין ויקבל תוקף של פסק דין.

כדאי לדעת:

  1. משך הגישור – מגשר גירושין מוסמך יכול להביא את הצדדים לכדי פשרה הוגנת, שמביאה בחשבון את זכויותיהם וחובותיהם של הצדדים וזאת בתוך מפגשים ספורים.
  2. עלות הגישור – גישור לגירושין מהווה את הפתרון המשתלם ביותר מבחינה כספית לזוג המעוניין להסדיר את גירושיו בצורה יעילה והוגנת. גישור גירושין אצל מגשר מומחה חוסך לשני הצדדים תשלומים גבוהים לעורכי דין, חיסכון שעשוי להגיע לעשרות  אלפי שקלים.
  3. פתרון צודק והוגן – גישור גירושין מאפשר לכל צד לקבל את הפתרון הצודק וההוגן ביותר בשבילו. בגישור גירושין לכל צד יש הזדמנות להשמיע את דעתו ולספר מהם הדברים החשובים והמשמעותיים לו. תפקידו של המגשר הוא להביא את הצדדים לעמק השווה כך שכל אחד מהם יקבל דגש לסוגיות המשמעותיות עבורו.
  4. להתגרש ברוח טובה – גישור גירושין מאפשר לבני הזוג לשמור ביניהם על תקשורת טובה ומכבדת, ללא שיצטרכו להתדיין זה מול זו באמצעות בתי המשפט ובאמצעות הליכים משפטיים ארוכים, מתישים ויקרים.
  5. גישור גירושין או שלום בית – גישור לקראת גירושין יכול להיות אופציה מצוינת לזוג שעדיין חוככים בדעתם האם להתגרש ומעוניינים לתת למערכת היחסים ביניהם ניסיון נוסף. זוגות אלו יוכלו להגיע לכדי "הסכם שלום בית ולחילופין גירושין", שבו יוסדרו כל סוגיות הגירושין במידה ושלום הבית לא יעלה יפה.
  6. הליך ללא מחויבות – גישור גירושין הוא אופציונאלי. כל זמן שלא נחתם הסכם גירושין ואושר על ידי בית המשפט ניתן לפנות אל בית המשפט או לבית הדין לשם ניהול ההליך בערכאות המשפטיות.
  7. הליך קל ופשוט – אין צורך לבזבז ימים שלמים בהתדיינויות בבתי המשפט או בבתי הדין, אין צורך בקביעת דיונים או בהגשת מסמכים. הליך הגישור נעשה ביעילות ובמהירות תוך התחשבות בלו"ז שלכם ללא צורך בהמתנה ארוכה בין דיון לדיון.

 

משרדנו מתמחה בגישור גירושין וליווי מקצועי בתהליך הגישור. לקביעת פגישה לצורך קביעת גישור או לקבלת מידע נוסף על הליך הגישור התקשרו  09-9518222 ונשמח לתת לכם מענה.